УВАГА!

Шановні жителі громади! Зробіть запас води! У зв'язку із масовими обстрілами критичної інфраструктури з боку ворога, ми  просимо вас завжди мати вдома запас води, щонайманше на 72 годин.

16:29:17 24.11.2022

УВАГА!

Шановні небайдужі жителі громади! Звертаємося до вас з проханням повідомляти про наявність житлових приміщень для ВПО, в тому числі і на платній основі.  Якщо у вас є вільне житло для розміщення людей, які шукають прихисток від військових дій, просимо повідомити про це за тел.0963260647 – Мелашенко Оксана Миколаївна. В старостатах - старосту старостинського округу.

12:13:13 12.10.2022

УВАГА!

До уваги жителів! У зв'язку з плановими роботами АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» тимчасово буде відсутнє електропостачання 15.09. 2022 року з 06:00 по 18:00 год.

12:14:33 14.09.2022