Підняття державного прапора України та прапора Європейського Союзу.

Дата: 12.05.2017 10:43

11травня 2017року о 12 00 годині дня біля Лосинівської селищної ради відбулася церемонія  підняття державного прапора України та прапора Європейського Союзу з нагоди підписання  рішення Ради міністрів ЄС щодо скасування візових вимог для громадян України та відзначення Дня Європи.

На захід зібралися учасники АТО, старости всіх населених пунктів об’єднаної територіальної громади, керівники  установ, підприємств та організацій  їх підлеглі,  випускники ДНЗ «Сонечко» та випускники шкіл громади. Були присутні гості: перший заступник голови Ніжинської РДА Батрак Сергій Анатолійович та заступник районної ради Березка Наталія  Олексіївна.

Урочисту церемонію відкрив голова Лосинівської об’єднаної територіальної громади Андрієць Володимир Миколайович.

Головними дійовими особами церемонії підняття Державного прапора України та прапора Європейського Союзу були кращі учні, відмінники навчання, переможці олімпіад та змагань, випускники 11-х класів Лосинівської, Сальненської та Шатурської ЗОШ І-ІІІ ст.: Петрик Юлія, Гнипа Сергій, Улько Артур, Мершинець Ірина.

Підняття державного прапора України та прапора Європейського Союзу.