ПРИВІТАННЯ ЛОСИНІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ КОЗАЦТВА

Дата: 13.10.2017 10:47

Дорогі земляки! Шановні захисники Вітчизни!

Прийміть найкращі побажання і щирі вітання з Днем захисника Вітчизни – святом мужності, честі, доблесті, стійкості і шляхетності, святом гідних і сильних чоловіків. В цей день ми з вдячністю та гордістю згадуємо героїчні постаті нашої історії, вшановуємо ветеранів за їх безсмертний подвиг.

Це свято відзначається 14 жовтня — в день святої Покрови Пречистої Богородиці, одночасно з Днем козацтва, адже козацтво – звитяжна історія і велика гордість нашого народу, душа України, її надія і оберіг, а Божа Матір вважається заступницею і покровителькою Українського козацького війська, яка оберігала і надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом.

Мої вітання сьогодні адресовані захисникам – нащадкам славного козацького роду, які в умовах сьогодення продовжують славні традиції українського воїнства, головні серед яких — патріотизм, мужність, любов до нашої землі. Переконаний, що ви завжди будете з честю нести високе звання захисника Вітчизни.

Сердечно бажаю вам міцного козацького здоров’я, щастя, життєвих гараздів, злагоди, миру і спокою! Нехай любов до рідного краю та людська шана надихають вас на нові звершення у почесній і благородній справі служіння народові України!

Селищний голова В.М.Андрієць