СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА ВОЛОДИМИР АНДРІЄЦЬ ПРИЙНЯВ УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ "ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ, УПРАВЛІННЯ ЗЕМЛЯМИ ТА РОЗВИТОК ГРОМАД"

Дата: 15.12.2017 11:50

14 грудня в м. Київ проект USAID «Підтримка аграрного та сільського розвитку» спільно з Всеукраїнською асоціацією сільських та селищних рад провів конференцію"Децентралізація, управління землями та розвиток громад".  Голова Лосинівської ОТГ Володимир Андрієць та спеціаліст з розвитку територій та інвестицій Роман Шевчун взяли участь у зазначеній конференції, яка  була проведена з метою поширення кращих практик та універсальних інноваційних рішень ефективного використання та захисту земель в умовах  децентралізації, а також обговорення нових можливостей розвитку територіальних громад із залученням інвесторів.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради.