Ніжинський район, Чернігівська область

ЗАКІНЧИВСЯ ТРЕНІНГ

Закінчився черговий тренінг у рамках проекту «Громада, де чути голос молоді»!

Під керівництвом та за підтримки ГО «МАРТ» Лосинівська команда  у складі: Шевчуна Романа Васильовича (спеціаліста з розвитку територій та інвестицій), Макобей Віти Володимирівни (спеціаліста відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Лосинівської селищної ради), Опанасенко Ольги Миколаївни (вчитель з  географії Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст.),  Парасюка В’ячеслава Юрійовича (громадського активіста), Савенко Альони ( учениці 11-го класу Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст.) спільно з представниками Коропської, Корюківської, Кіптівської та Сосницької громад розробляли підходи, щодо впровадження молодіжних політик на місцях, визначили, що всі рішення і дії повинні ґрунтуватися на цінностях та захисті прав людини. На конкретних прикладах сформували підхід до вирішення проблеми. Попереду стоїть найважливіша і найцікавіша робота – розробка положення щодо молодіжної політики в Лосинівській громаді. Отримали домашнє завдання. Працюємо далі!

Спеціаліст відділу освіти, сім´ї, молоді та спорту

Макобрей Віта