ПІКЛУЄМСЯ ПРО ІНШИХ

Дата: 28.12.2017 11:57

В черговий раз переконуємося в правильності фрази: "Світ не без добрих людей". І таких людей, на щастя, не мало. Всі ми єдині, і в кожного з нас виникає потреба зробити щось хороше, просто так, не заради слави чи заробітку. Так і в нашій громаді мешкають люди, які піклуються про інших та не залишають їх поза увагою.

Днями, біля відділення зв’язку Лосинівського центру №2 Чернігівської дирекції  Публічного акціонерного товариства «Укрпошта», було встановлено пандус. Усі витрати по облаштуванню та встановленню взяв на себе депутат Лосинівської селищної ради, вчитель фізичної культури Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст.ст. – Руденко Володимир Миколайович. За власні кошти він закупив усі необхідні матеріали та власними силами встановив пандус.

Світ все ж таки не без добрих людей… І доки вони є, з нами все буде добре…

Від імені селищного голови та виконавчого комітету Лосинівської селищної ради щира подяка Володимиру Руденку за добру справу!