КОЛЯДУВАЛЬНИКИ ДО НАС ЗАВІТАЛИ…

Дата: 05.01.2018 12:13

У святкові різдвяні дні є гарна традиція вітати людей колядками.

З новорічно - різдвяними привітаннями сьогодні до приміщення Лосинівської селищної ради завітали колядувальники -  учні  з  Центру дитячої та юнацької творчості разом зі своїми викладачами.  Вони   співали колядок,  грали на народних інструментах , розповідали вірші.  Побажали всім в свято добра і любові, надії та радості, щоб були всі дужі, щирі і багаті, мир щоб панував у кожній хаті.

За добрі слова, чарівні посмішки подаровані всім присутнім та святковий настрій селищний голова Володимир Андрієць пригостив солодощами .

Веселого свята та смачної куті!