ПРИВІТАННЯ ЛОСИНІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ЗНАНЬ

Дата: 31.08.2017 14:48

ШАНОВНІ УЧНІ, ПЕДАГОГИ, ВИКЛАДАЧІ ТА БАТЬКИ!

Щиросердечно вітаю Вас з Днем знань – справжнім святом мудрості, доброти і людяності.

Перше вересня – це свято всенародне. Свято вчителів і вихователів, викладачів та студентів, свято батьків. Перше вересня єднає нас усіх, бо кожен колись у цей день переступив поріг рідної школи, відкрив першу книжку, написав перше слово. Це завжди особливо хвилюючий день, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Це всенародне свято приходить до нас разом із початком нового навчального року, коли перед дітьми знову гостинно відчиняються двері шкіл. Перед вами, молодими, відкрито всі дороги.

Для когось навчальний рік, що починається, буде першим, для когось – останнім чи черговим. Але день, яким він відкривається, однаково хвилюючий і незабутній – святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів. І, звичайно, закличним дзвоником.

Нехай цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.

У цей день хочеться особливо теплими словами привітати всіх людей, які мають безпосереднє відношення до освіти. Бажаємо Вам, дорогі друзі, здоров’я, щастя та радості, а також невичерпної енергії при здобутті нових знань. Нехай завжди з Вами буде поруч підтримка та розуміння Ваших близьких та знайомих.

А усім батькам сьогоднішніх учнів та студентів зичимо терпіння і наснаги. І щоб у вас завжди були приводи гордості за ваших дітей.

Зі святом, дорогі друзі! Щасти Вам!

Селищний голова Андрієць В.М.