Ллється пісня через край

Дата: 13.06.2017 14:52

12 червня Лосинівська ОТГ на чолі з головою Андрійцем Володимиром Миколайовичем мала честь зустрічати естрадну співачку, телеведучу програми “Фольк-music”, народну артистку України Оксану Пекун у прекрасному мальовничому селі Шняківка. Всіх гостей та присутніх радо зустрічала картинна галерея у фойє сільського клубу, автором яких є Анатолій Лисенко. Потім було прослуховування двох чудових колективів: народний аматорський родинний ансамбль “Берегиня” керівник Анатолій Лисенко та народний аматорський хоровий колектив “Родина” керівник Василь Боровик. Чудову екскурсію селом провела староста села Улько Тетяна Григорівна.  Шняківська земля засіяна талантами і ми в цьому переконуємось з кожною піснею все більше й більше. Тож найближчим часом ми матимемо можливість насолоджуватися піснями цих гарних колективів на телебаченні.

Відділ культури і туризму

Лосинівської ОТГ