ЗОЛОТА ОСІНЬ ЛОСИНІВКИ 2017

Дата: 28.10.2017 14:56

28 жовтня 2017 року на території Лосинівського стадіону відбулися змагання з футболу «Золота осінь Лосинівки», запрошувалися всі футбольні команди сіл, що входять до складу Лосинівської ОТГ. За кубок селищного голови боролись 4 команди, а саме:

• «Гора»
  • «Фрунзе»
  • «Ветеран»
  • «Школа»

В запеклій боротьбі , за кількістю очок,здобула перемогу команда «Фрунзе», на ІІ місці команда «Ветеран», ІІІ – «Гора». Незважаючи на похмурі погодні умови, гравці та вболівальники отримали задоволення від дійства, що відбувалось.

Голова ОТГ Володимир Андрієць виділив кошти та нагородив учасників перехідними кубками та медалями.

Дане змагання започатковане у 2004 році і проводиться кожного року під керівництвом вчителя фізичної культури М.М. Шматка.

Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту