ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА

Дата: 09.02.2018 14:56

В нашому сьогоденні найбільше цінуються таку якість, як небайдужість. Бути такою людиною означає ставитись до оточуючих з розумінням, повагою та  підтримкою.

В нашій громаді також проживають небайдужі люди, які піклуються та допомагають незахищеним верствам населення. Мешканець селища Лосинівка, депутат Чернігівської обласної ради -Шматок Микола Миколайович вже не один рік поспіль співпрацює з всеукраїнським гуманітарним фондом «Серце до серця». За підтримки  всеукраїнського гуманітарного фонду Микола Шматок разом з фахівцем із соціальної роботи НРЦСССДМ Наталією Гавриш, відвідали дванадцять багатодітних сімей Лосинівки з приємними подарунками. Одяг, постільна білизна, іграшки та засоби особистої гігієни отримала кожна така сім’я. Для Лосинівського ДНЗ «Сонечко» Микола Миколайович передав інтерактивну дошку для дітей. Всі були щиро вдячні за таку підтримку та допомогу.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради.