ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН

Дата: 01.03.2018 15:05

Під час негоди виникають пошкодження, внаслідок падіння дерев  чи їх гілок, які ростуть  в охоронних зонах об’єктів електромереж.

Фото без описуОсновний характер пошкоджень-обриви проводів та пошкодження опор повітряних ліній електропередачі 0.4-10 кВ. Основну небезпеку для електромереж створюють дерева, які ростуть на приватних садибах і прилеглих ділянках, а також на безхазяйних територіях, пустирях.  ПАТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» повідомляє, що для того щоб не допустити відключення об’єктів електричних мереж їх пошкодження та припинення постачання електроенергії з причин падіння дерев та гілок просить Вас, шановні громадяни не насаджувати дерева в охоронних зонах цих об’єктів та організовувати спільну роботу по видаленню аварійних дерев, а також тих, що загрожують пошкодженню електромереж у разі падіння.

Витяг з «Правил охорони електричних мереж » затверджено  постановою Кабінету Міністрів України від 04.03.1997р. №209. додається.