Ніжинський район, Чернігівська область

Відбулося друге засідання 18 сесії Лосинівської селищної ради 8 скликання.

22 березня 2018 року відбулося друге засідання 18 сесії Лосинівської селищної ради 8 скликання. Із 26 депутатів ради, присутніх було 18. В роботі сесії взяли участь селищний голова – Андрієць Володимир Миколайович, секретар селищної ради – Кошарна Наталія Андріївна, начальник фінансового відділу – Чуприна Антоніна Олександрівна, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту – Кільовий Віктор Миколайович, в.о. начальника відділу ЖКГ, благоустрою, містобудування і земельних відносин – Шевчун Роман Васильович, спеціаліст-землевпорядник – Заболотня Лідія Олексіївна, спеціаліст-землевпорядник – Гомон Юлія Миколаївна, старости громади та депутат обласної ради – Шматок Микола Миколайович.

На порядку денному було  розглянуто 25 питань. Головними питанням порядку денного були затвердження програм Лосинівської територіальної громади, затвердження заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів та питання земельних відносин. По кожному питанню, яке було розглянуто та обговорено депутатами селищної ради, прийнято відповідне рішення.