Ніжинський район, Чернігівська область

УРОЧИСТА ЦЕРЕМОНІЯ НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ЛАУРЕАТІВ КОНКУРСУ- ПРЕМІЇ «ГОРДІСТЬ РАЙОНУ»

20 квітня 2018 року в актовій залі Ніжинського агротехнічного інституту відбулось нагородження переможців та лауреатів щорічного конкурсу-премії «Гордість району».

Конкурс був започаткований Ніжинською районною державною адміністрацією у минулому році з метою відзначення видатних особистостей Ніжинського району, найкращих фахівців різних галузей. Цього річ він набув більшої масштабності – змінилась кількість номінацій та номінантів відповідно.  Лосинівську громаду  представляли номінанти в  номінації, а саме:

Номінація «Підприємництво»

• Руденко Валентина Миколаївна – заступник директора виробничо-торгового підприємства райспоживспілки Лосинівський хлібокомбінат, ПЕРЕМОЖЕЦЬ

• Костюченко Олександр Павлович – приватний підприємець, ЛАУРЕАТ

Номінація «Соціальний захист»

• Самофал Тетяна Юріївна – соціальний робітник с.Терешківка, ЛАУРЕАТ

Номінація «Фізична культура і спорт»

• Гавриш Анатолій Григорович – чемпіон та призер спортивних змагань різних рівнів з важкої атлетики серед людей з обмеженими фізичними можливостями, ЛАУРЕАТ

Номінація «Майбутнє Ніжинщини»

• Бондаренко Катерині Олександрівна – учениця 9 класу Лосинівської ЗОШ І – ІІІ ступенів, ПЕРЕМОЖЕЦЬ В НОМІНАЦІЇ «Майбутнє Ніжинщини. НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ».

• Божа Валерія Миколаївна – учениця 9 класу Лосинівської ЗОШ І – ІІІ ступенів, ЛАУРЕАТ

Номінація «Родина року»

• Сім’я Свириденко-Рубан, с.Шатура, ПЕРЕМОЖЕЦЬ

Святковий настрій номінантам та всім присутнім у залі подарували творчі колективи Ніжинського району, вихованці районної дитячої школи мистецтв та студенти Ніжинського агротехнічного інституту.

Вітаємо наших номінантів  та бажаємо вам щастя, добра, натхнення в роботі,  творчих злетів, активної участі в житті громади та не зупинятися на досягненому.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради.