ДЕНЬ СЕЛИЩА

Дата: 29.05.2018 17:17

Майже в кожному населеному пункті традиційно святкують щорічно свій День села.Так і в нашому мальовничому селищі Лосинівка 27-го травня в День Святої Трійці вперше відсвяткували «День селища».

Сьогоріч відбулося декілька подій в один день, що залишаться в історії нашого селища, а саме: започаткування святкування «Дня селища», відкриття музею історії, етнографії та минувшини Лосинівки та відкриття дитячого майданчика в Лосинівській ЗОШ І-ІІІст. Все дійство відбувалося біля будинку культури. Зібралося чимало місцевих жителів та гостей з інших населених пунктів. Відкриття свята розпочалося з ходи вишиванок від будинку культури до музею де  розпочалась офіційна частина відкриття самого музею історії, етнографії та минувшини Лосинівки.

Селищний голова Володимир Андрієць привітав зі святом, побажавши розквіту нашій Лосинівці та всій громаді вцілому, міцного здоров’я та добробуту, наголосивши, що такі свята дають громаді надію на краще життя і спонукають людей вірити в себе і у свої можливості.

Привітати місцевих мешканців з гарною подією прибули численні гості  — голова Ніжинської РДА  Вячеслав Івашин, голова Ніжинської районної ради – Олег Бузун, народний депутат України – Олександр Кодола, помічник народного депутата України Олександра Кодоли – Тамара Стратілат, депутат обласної ради -  Микола Шматок, керівник компанії «УкрАгроРозвиток» Василь Снісаренко,  директор ТОВ «Агрофірма Лосинівська» -  Сергій  Селютін , керівники ТОВ «Агронадія» - Михайло Василенко та Станіслав Ременюк, директор СТОВ «Рід»  -  Микола Чуприна,  директор ТОВ «Лосинівський маслосирзавод» Віктор Бондаренко, голова правління Лосинівська споживче товариство – Віталій Ужищенко, головний лікар КЗ «Ніжинського районного центруПМСД» - Іван Бондар, старости Лосинівської ОТГ та депутати селищної ради .

З самого ранку на території біля Лосинівського будинку культури  були розміщені роботи Шняківського художника Миколи Лисенка,  фотовиставки та виставки дитячих малюнків:  Олександра Парасюка, Юрія  Петрика, Віталія Зубка, Альони Качур та  Анни Дей. Представили свої садиби всі населені пункти новоствореної громади. Лосинівську садибу представляв Ніжинський районний ЦДТЮ під керівництвом Миколи Борща. Біля садиби розмістили виставку майстринь Наталії Євенко, Світлани Олійник та їх вихованців. Діяли  торгові лавки та готувався смачний  запашний козацький куліш, який могли скуштувати всі бажаючі. Безкоштовне морозиво та повітряні кульки дарували всім бажаючим представники  ПП «Агропрогрес».  Встановлений безкоштовний батут для малечі та повітряні кульки з логотипом «Я люблю Лосинівку» від ТОВ «УкрАгроРозвиток».

Справжнє свято було влаштоване також для найменших  наших мешканців. Було облаштовано зону розваг  та відпочинку. Аніматори провели розважальну програму, був встановлений ДАРЦ, в парку всі бажаючі могли пограти в гру «Лазар ТАГ». Працівники Лосинівського будинку культури, відділу культури та туризму Лосинівської селищної ради,  хореографічний колектив "Мрія"  Ніжинського району дитячої школи мистецтв під керівництвом Наталії та Юлії Ващенко та учні Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст. подарували святковий концерт. Проходили  урочистості за участю самодіяльних колективів. Бажаючі мали змогу взяти участь у розіграші лотереї, в який розігрувався супер приз – мобільний телефон  «S-TELL». Кульмінацією  святкового вечора став виступ народного ансамблю троїстих музик  «Перець».

Ввечері ж на всіх чекала святкова дискотека,караоке та  виспуп МАSTER DJ. Взагалі свято згуртувало і молодь, і старше покоління в  єдину  родину, яка проживає в нашому рідному селищі і бачить тільки  гарне майбутнє – в достатку,  успіхах, здоров’ї,  мирі та злагоді.

Селищний голова Володимир Андрієць  та виконавчий комітет Лосинівської селищної ради  висловлює вдячність за надану спонсорську допомогу організаціям, установам, підприємствам, підприємцям та небайдужим громадянам, а саме: ТОВ «Агрофірма Лосинівська» -  Сергію Селютіну, ТОВ «Лосинівський маслосирзавод» - Віктору Бондаренку, Лосинівське споживче товариство – Віталію Ужищенку, ТОВ «Агроуспіх.ком» - Володимиру Олешку, ТОВ «УкрАгроРозвиток» - Василю Снісаренку, СТОВ «Рід» - Миколі Чуприні,  ПП «Агропрогрес» - Михайлу Шумейку, ТОВ "Агронадія" - Михайлу Васеленку, Станіславу Ременюку, Миколі Андрійцю , Олені Білан, Василю Лаврінцю , Олександру Білану, Олексію Бойку, Олександру Гречку, Роману Герасименку, Андрію Глущенку, Сергію Дяченку, Сергію А. Друзю, Сергію С. Друзю ,Миколі Зимі, Володимиу Івашку, Олександру Овраменку, Володимиру Руденку, Валерію Калініченку, Віталію Кривенку, Сергію Кудлаю, Анатолію  Сонцю, Наталії Стрілець, Михайлу Сукачу, Людмилі Могильний , Сергію Петрику, Галині Примушко, Володимиру Топольському, Світлані Уніат, Володимиру Швидкому, Світлані Шматок.

Особливу подяку висловлюємо  працівникам  КП «Промінь» та технічному персоналу будинку культури  за підтримку чистоти та порядку та території  до проведення, під час та після проведення свята. Також велика вдячність всім мешканцям, які дотримувалися чистоти та порядку в населеному пункті.

(Більше фото в альбомі " День селища" Лосинівки)