МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ НІЖИНСЬКОГО РАЙОНУ ПРИВІТАЛИ ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Дата: 16.06.2018 14:53

В усі часи і періоди історії людства більше за скарби та всіляке надбання цінувалося здоров’я людини. Тому і професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших і найшановніших, бо лікар уособлює світогляд, духовність і найголовніше призначення людини – творити добро.

У переддень професійного свята - Дня медичного працівника у Ніжинській центральній районній лікарні відбувся святковий захід. Лікарів і медсестер, фельдшерів і фармацевтів, санітарок, лаборантів і водіїв, всіх хто працює в цій галузі, а також тих, хто знаходиться на заслуженому відпочинку, сьогодні сердечно вітали голова райдержадміністрації Вячеслав Івашин, керуючий справи районної ради Олена Прищепа, помічник народного депутата України Олександра Кодоли Тамара Стратілат, а також безпосередні керівники – головний лікар центральної районної лікарні Юрій Солодько та головний лікар районного центру первинної медико-санітарної допомоги Іван Бондар.

З вуст виступаючий лунали найтепліші слова привітань та подяки за відданість справі і професіоналізм, людяність та жертовність. Кожен бажав, аби дароване добро людям, поверталось сторицею.

Посадовці вручали грамоти та подяки. Вячеслав Івашин, зокрема:

- Герасименко Наталії Іванівні, сестрі медичній стаціонару інфекційного відділення Ніжинської ЦРЛ;

- Матяшу Олександру Петровичу, завідувачу господарством Комунального закладу «Ніжинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»;

- Пирог Ользі Михайлівні, лікарю-невропатологу неврологічного відділення Ніжинської ЦРЛ;

- Сороколіт Сніжані Анатоліївні, сестрі медичній загальної практики-сімейної медицини Лосинівської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини;

- Калініченко Тетяні Григорівні, сестрі медичній загального практики-сімейної медицини Галицької амбулаторії загальної практики-сімейної медицини;

- Колесник Світлані Олександрівні, сестрі медичній стаціонару педіатричного відділення Ніжинської центральної районної лікарні;

- Неаронській Людмилі Юріївні, лікарю-офтальмологу поліклінічного (консультативно-діагностичного) відділення Ніжинської ЦРЛ;

- Орел Тетяні Миколаївні, завідувачу фельдшерським пунктом, фельдшеру с. Ніжинське.

Святкову програму з нагоди Дня медичного працівника підготували артисти районного будинку культури та м. Ніжина. Родзинкою заходу стало гумористичне відеопривітання від адміністрації та профспілкового комітету лікарні.

За матеріалами сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю РДА