Ніжинський район, Чернігівська область

ВІТАННЯ СЕЛЕЩНОГО ГОЛОВИ НАПЕРЕДОДНІ ДНЯ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА

Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята - Дня медичного працівника.

Життя та здоров'я людини є найбільшою цінністю держави. Турбота про цей скарб – щоденна праця тих, хто обрав фах медика. Праця нелегка, відповідальна, бо крім знань, потребує мужності і людяності, великих душевних і фізичних сил.

Протягом тисячоліть люди, які рятують життя, лікують від хвороб, користуються особливим авторитетом і повагою. Професія медика – найгуманніша і найпотрібніша.

У переддень свята висловлюю всім працівникам медичної галузі безмежну вдячність за врятовані життя, за повернуте здоров'я і радість, адже коли здорові рідні і близькі – це щастя для кожної родини.

Шановні медичні працівники! Ви - запорука нашого здоров'я, Ви - наші рятівники та спасителі у самі найтяжчі хвилини нашого життя! Низький уклін Вам за Вашу невтомну працю та щире і відкрите серце. Завдяки Вашій турботі та професійній майстерності у людини з'являється віра та надія на одужання і це найголовніше.

Нехай у ваших домівках завжди панують щастя і мир. Міцного здоров’я, благополуччя і добра вам та вашим родинам!

Зі святом!

Селищний голова Володимир Андрієць