ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ ЛОСИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ПЛАНУВАННЯ ФІНАНСІВ, БЮДЖЕТУ ТА СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ, З ПИТАНЬ МІСТОБУДУВАННЯ, БУДІВНИЦТВА,ВРЕГУЛЮВАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ТА ОХОРОНИ ПРИРОДИ ЛОСИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ

Дата: 23.06.2018 12:50

У ході підготовки до пленарного засідання 21(позачергової) сесії 8 скликання Лосинівської селищної ради 22 червня 2018 року відбулося засідання постійних комісій планування фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку та з питань містобудування,будівництва, врегулювання земельних відносин та охорони природи.

Фото без опису Вела засідання голова комісії з питань планування фінансів,бюджету та соціально-економічного розвитку– Надія Сердюк.  На засіданні були присутні: секретар селищної ради – Наталія Кошарна,  спеціаліст-землевпорядник – Юлія Гомон, начальник відділу освіти,сім’ї молоді та спорту Лосинівської селищної ради – Віктор Кільовий  та  члени комісії. Засідання супроводжувалося активним обговоренням питань порядку денного.