Ніжинський район, Чернігівська область

ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

Дорогі випускники, вчителі, батьки!

Випускний вечір – незабутній момент у житті кожного старшокласника, який вже наступного дня крокуватиме самостійним дорослим життям.  Стільки стежок протоптано навколо школи, і стільки доріг відкривається в нове життя. Я бажаю вам, шановні випускники,  завжди з теплотою згадувати шкільні роки, шкільних друзів і, звичайно ж, вчителів, які дали для вас такий важливий поштовх у життя, вклавши саме цінне і потрібне. Я бажаю вам зробити правильний вибір і стати на ту дорогу, яка допоможе освоїти улюблену і потрібну професію, обійти всі невдачі, перешкоди і придбати ті блага, яких ви прагнете зараз, адже від цього залежить ваше майбутнє. Я бажаю вам бути гідними синами і доньками нашої рідної Батьківщини!

З повагою,

селищний   голова