ЯКЩО ТИ ОДЯГНЕНА В ЩАСТЯ, ТИ ЗАВЖДИ ВИГЛЯДАЄШ ЧУДОВО

Дата: 26.06.2018 20:46

Саме таким статусом можна охарактеризувати свято ніжності та краси, де зібралося 15 представниць прекрасної статі з Ніжинського району.

22 червня 2018 року у районному будинку культури в с. Талалаївка відбувся ІІІ відкритий дитячий конкурс краси «Красуня Ніжинщини - 2018».

Лосинівську об’єднану територіальну громаду представили  дві учениці Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Вікторія Яременко та Вероніка Костюченко. Дівчатка з різних вікових категорій, але такі спільні якості як: творчість, креативність, захоплення різними видами мистецтва та любов до рідної Лосинівки стали основною причиною участі у конкурсі.

«Коли запропонували у школі, довго не вагались»,- посміхаються дівчатка. Але ж розуміли, що попереду тривала і клопітка робота. Особлива підтримка та допомога  лягла на плечі батьків. Та бажання, стремління до перемоги юних красунь не могло лишити байдужими їх рідних.

Конкурс складався з чотирьох етапів:

І. Діловий стиль(дівчата демонстрували свою шкільну форму, представляли себе)

ІІ.Україна(показові номери у старовинних вишитих сорочках та незвичні віночки із живих квітів гармонійно поєднувалися із музичним оформленням конкурсу)

ІІІ.Конкурс талантів. Кожна із учасниць демонструвала свої, індивідуальні вміння та навички із обраного виду мистецтва. Вікторія зачарувала всіх присутніх піснею у власному виконанні. Вероніка підкорила глядачів танцем у жанрі «рок-н-ролл», у якому її підтримав хореографічний колектив «Мрія». Це був дебютний номер колективу і він став для учасниці переможним у двох номінаціях!

IV. Дефіле у вечірніх сукнях. Легко та граційно чарівні представниці прекрасної статі демонстрували свою красу.

Декілька годин свята промайнули на одному диханні. Доброзичлива, приємна атмосфера супроводжувала всіх учасниць та присутніх під час конкурсу. Приємним завершення стала процедура оголошення результатів!

Наші дівчата – в числі переможців!

Яременко Вікторія – «Міс Ніжинщини 2018»

Вероніка Костюченко - Міс «Артистичність» та Міс «Глядацьких симпатій»!

Вітаємо дівчаток та їх батьків з перемогою!!!!! Бажаємо не зупинятися на досягнутому!

Лосинівська об’єднана територіальна громада пишається своїми талантами!!!

Спеціаліст відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту

Таміла Сукач