ГОВОРИЛИ ПРО РЕАЛІЗАЦІЮ МЕДИЧНОЇ РЕФОРМИ В СІЛЬСЬКІЙ МІСЦЕВОСТІ

Дата: 05.07.2018 10:16

4 липня з робочим візитом до Лосинівської об’єднаної територіальної громади завітала Ніна Подкользина– радник з питань муніципальних послуг Чернігівського  Центру розвитку місцевого самоврядування.

Фото без опису   На зустрічі були присутні:  селищний голова – Володимир Андрієць, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів – Віктор Броварець, керуюча справами – Олена Боровик, в.о.начальника ЖКГ –  Роман Шевчун, головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги - Іван  Бондар.

Метою зустрічі було надання консультації, щодо реалізації  медичної реформи в ОТГ.

Головний  лікар Центру  первинної медико – санітарійної допомоги піднімав питання законодавчого забезпечення, механізму підписання договорів на обслуговування лікарів з загальної  практики  - сімейної медицини. Після чого Ніна Подкользина відвідала Лосинівську амбулаторію загальної практики - сімейної медицини та ознайомилась з роботою закладу.