КОМАНДА РАЙОНУ ВЗЯЛА УЧАСТЬ В ОБЛАСНІЙ СПАРТАКІАДІ

Дата: 16.07.2018 11:13

13 липня  на базі спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з лижного спорту в Чернігові відбулася XVIII обласна літня спартакіада серед державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування.

Вирішили позмагатися за перемогу 25 команд з міст, районів та ОТГ області. Серед них були і представники Лосинівської ОТГ в складі команди Ніжинського району, а саме: Сергій Примак, Роман Шевчун, Володимир Руденко, Володимир Лисенко, Оксана Талалаївська. За результатами шести видів спорту: міні-футболу, волейболу, настільного тенісу, шахів, шашок та перетягування канату команда Ніжинського району зайняла 8 місце.

Вітаємо команду Ніжинського району з достойним результатом.

Відділ освіти сім’ї , молоді та спорту

Лосинівської селищної радин