Ніжинський район, Чернігівська область

УВАГА! КОНКУРС

Оголошено конкурс  (з 20 липня 2018 року) на заміщення вакантних посад у структурні підрозділи виконавчого комітету Лосинівської ОТГ.

У загальний відділ організаційно-кадрової роботи та інформаційної діяльності:

• начальник відділу,
  • спеціаліст-юрисконсульт

у відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, архітектури, містобудування та земельних відносин:

• начальник відділу;

Начальник служби у справах дітей.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вільне володіння державною мовою та комп’ютерною технікою, вища освіта, відповідна підготовка та стаж роботи за фахом.

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі:

1. заява  про участь у конкурсі та резюме у довільній формі;
  2. заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками (автобіографія, трудова діяльність);
  3. дві фотокартки розміром 3 х 4 см;
  4. копія документів про освіту;
  5. декларація про майно;
  6. копія паспорта;
  7. копія військового квитка.

Заяви та документи, необхідні для участі в конкурсі, приймаються до  20 серпня 2018 року. Прийом документів та надання інформації щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці проводиться в приміщенні Лосинівської селищної ради за адресою:  16663  Ніжинський р-н, смт. Лосинівка, вул. Шевченка, 2, тел.61-1-65.