Захист сокровенного

Дата: 06.06.2017 17:08

Теплі промінчики сонця, які зігрівають душу, вічність життя, яке наповнюється сенсом – наші діти. Ми, дорослі, не можемо лишатися байдужими, коли маленькі тендітні серця потребують захисту.

1 червня являється “ Днем захисту дітей ”. Велику увагу приділяли цьому дню в Лосинівський ЗОШ І-ІІІ ст., куди були запрошені молодша Лосинівська, Шатурська, Сальнянська школи.

Завдяки зусиллям відділу культури і туризму (Мельникова Т. В. та Река Я. О.), молоді та спорту (Гавриш Н.М.) Лосинівської об’єднаної територіальної громади, а також людям, які проявили своє бажання допомогти: керуюча справами Лосинівської громади (Боровик  О. М.); Лосинівський б/к (Гавриляко В. Г., Ващенко С. Г.), Леонідівський с/к (Река Л. Г.), музичне оформлення (Дерев’янко В.В.) було створено свято.

Діти брали участь в конкурсах, проводилися розважальні ігри, захоплюючі флешмоби.  Територія шкільного майданчику уквітчалась дитячими посмішками. Були вручені подарунки. Цей день зумів запалити серця.

Інна Река