ВІДЗНАЧИЛА ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ НАЙСТАРША МЕШКАНКА ЛОСИНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 16.11.2017 19:22

16 листопада відзначила  день народження  Ременюк Катерина Лаврінівна з селища Лосинівка, якій виповнилося 104 роки.

Катерина Лаврінівна виховала трьох дітей та все життя працювала в колгоспі не покладаючи рук. Вчила дітей жити чесно, вірити в Бога, ніколи не опускати руки, не скаржитися на життя, а йти завжди вперед.  Хоч усі свята у цій хаті звикли відзначати у родинному колі, та гостям тут завжди раді.З Днем народження окрім рідних та близьких іменинницю привітав селищний голова Лосинівської ОТГ – Андрієць Володимир, голова Ніжинської РДА – Івашин Вячеслав, заступник голови Ніжинської РДА з гуманітарних, соціальних та політико-правових питань -  Мелашенко Оксана, начальник Ніжинського об’єднаного управління Пенсійного фонду Севостьянчик Алла та директор територіального центру соціального обслуговування - Рожен Галина. Всі гості та близькі привітали бабусю подарунками та побажали іменинниці  міцного здоров'я, родинного тепла, щастя, благополуччя та довгих років життя.