Ніжинський район, Чернігівська область

Проекти рішень селищної ради

Про виконання  селищного бюджету Лосинівської селищної ради за квартал 2018 року.

Про внесення змін до рішення 17 сесії 8 скликання "Про селищний бюджет на 2018 рік".

Про внесення змін до Плану соціально - економічного розвитку Лосинівської об'єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки.

Додаток 3.  Перелік Проектів до Плану соціально - економічного розвитку об'єднаної територіальної громади.

Про затвердження Положення "Про місцеву пожежну команду Лосинівської селищної ради".

Про затвердження Положення про відділ житлово-комунального господарства, благоустрою архітектури, містобудування та земельних відносин Лосинівської  селищної ради.

Про внесення змін до тендерного комітету Лосинівської селищної ради.

Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Лосинівської селищної ради установ та майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Ніжинського району.

Про звільнення від батьківської оплати за відвідування дошкільного навчального закладу "Сонечко".

Про внесення змін до структури виконавчого комітету Лосинівської  селищної ради.

Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об'єктів, що спороджуються за рахунок коштів місцевого бюджету  та коштів підприємств, установ, організацій, що належать до комунальної власності Лосинівської об'єднаної територіальнорї громади.

Про затвердженняпереліку проектів будівництва об'єктів, що фінансуються за рахунок субвенції державного бюджету місцевим бюджам на формування інфраструктури  ОТГ у 2018 році.

З питань врегулювання земельних відносин.

Про надання погодження в затвердженні проекту землеустрою ,щодо відведення земельної ділянки у власність Ковалевському В.М.

Про надання погодження в затвердженні проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність Реці Н.П.

Про надання погодження в затвердженні проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки та надання у приватну  власність Приколоті С.М.

Про надання погодження в затвердженні проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки та надання у приватну  власність Темчур М.С.

Про надання дозволу  на складання проекту відведення земельної ділянки Дубенець Г.М.

Про надання погодження в затвердженні проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки та надання у   власність Калініченко Н.М.

Про надання погодження в затвердженні проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки  у   власність Ковалевській К.В.

Про надання погодження в затвердженні проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки  у   власність Пономаренко Л.І.

Про надання погодження в затвердженні проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки  у   власність Реці М.Г.

Про надання погодження Головному управлінню Держгеокадастру в Чернігівській області на видачу дозволу  на розроблення  документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність за рахунок земель  державної власності для ведення особистого селянського господарства Рябущиць О.І.

Про надання дозволуи на складання проекту відведення земельнорї ділянки Улько Н.В.

Про надання погодження в затвердженні проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки  у   власність Барило. Л.М.

Про затвердження технічної документації  по розрахунку нормативно грошової оцінки земкельної ділянки площею 37,1000 га на території Лосинівської селищної ради Калініченко О.І.Ї

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування  будівель закладів освіти  в смт.Лосинівка вул. Троїцька, 9

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування  будівель органів державної влади та місцевого самоврядування адміністративної будівлі Лосинівської селищної ради.

Про надання дозволу  на розроблення технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування будівель закладів освіти  в с. Шатура, вул. Дерезенка,35

Про надання згоди Головному управлінню Держгеокадастру в Чернігівській  області  на видачу дозволу  на розроблення документації щодо відведення земельної ділянки  Зубок М.І.

Про надання згоди Головному управлінню Держгеокадастру в Чернігівській  області  на видачу дозволу  на розроблення документації щодо відведення земельної ділянки  Джуган Л.О.

Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, що підлягає продажу 0,1000 га.

Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, що підлягає продажу 0,1200 га

Про прийняття в комунальну власність  Лосинівської селищної ради земельної ділянки  для сінокосіння та випасання  худоби площею 52,4474 га.

Про прийняття в комунальну власність  Лосинівської селищної ради земельної ділянки  для сінокосіння та випасання  худоби площею 6,3704 га.