2017 РІК

1. Про графік складання іспитів.

2. Про роботу підтриємств.

3.Про закінчення опалювального сезону 2016 - 2017 роки по Лосинівській селищній раді.

4. Про проведення перевірки.

5. Про проведення перевірки.

6. Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад виконавчого комітету Лосинівської селищної ради.

7. Про внесення змін до розпорядження № 12 від 22.02.2017 року.

8. Про створення конкурсної комісії.

9. Про графік складання іспитів.

10. Про проведення перевірки.

11. Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад виконавчого комітету Лосинівської селищної ради.

12. Про проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо посадових осіб Лосинівської селищної ради.

13.Про проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо посадових осіб Лосинівської селищної ради.

14. Про призначення відповідальної особи з охорони праці по Лосинівській селищній раді.

15.  Про призначення відповідальної особи  з питань охорони праці по Лосинівській селищній раді.

16. Про внесення змін до  розпорядження № 28 від 11.05.2017 р.

17. Про проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо посадових осіб Лосинівської селищної ради.

18. Про проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо посадових осіб Лосинівської селищної ради.

19.  Про створення комісії для обстеженння покрівлі даху сільського клубу с. Сальне.

20. Про  внесення змін до розпорядження № 42.

21.Про внесення змін до розпорядження № 43.

22. Про скликання п'ятнадцятої сесії восьмого скликання в приміщенні Лосинівської селищної ради.

23.  Про створення інвентаризаційної комісії.

24. Про створення комісії для перевірки списків соціального обслуговування та одиноких громадян по всіх населених пунктах Лосинівської ОТГ.

25.Про скликання сімнадцятої сесії восьмого скликання в приміщенні Лосинівської селищної ради.