Про затвердження «Програми цивільного захисту населення Лосинівської територіальної громади на 2022 рік» 

Про внесення змін до «Програми виконання заходів з мобілізаційної підготовки, мобілізації, територіальної оборони місцевого значення та призовної кампанії на строкову військову службу на 2021-2022 роки» 

Про затвердження «Комплексної програми підтримки освіти в Лосинівській територіальній громаді на 2022 рік» 

 Про затвердження «Комплексної програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми в Лосинівській територіальній громаді на 2022 рік». 

 Про затвердження «Цільової програми «Молодь Лосинівської територіальної громади» на 2022 рік». 

 Про затвердження «Програми розвитку фізичної культури та спорту Лосинівської територіальної громади на 2022 рік». 

Про затвердження «Програми виплати одноразової допомоги дітям-сиротам, дітям позбавленим батьківського піклування після досягнення ними 18-ти річного віку на 2022 рік». 

 Про затвердження «Програми благоустрою населених пунктів Лосинівської громади на 2022 рік». 

 Про затвердження «Місцевої програми «Питна вода Лосинівської громади» на 2022-2024 роки. 

 Про затвердження « Програми охорони навколишнього природного середовища Лосинівської територіальної громади на 2022-2023 роки» 

Про затвердження «Програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» в Лосинівській територіальній громаді на 2022-2024 роки». 

 Про затвердження «Програми фінансової підтримки установ, що надають медичну допомогу на первинному рівні на 2022-2024 роки» 

Про затвердження «Програми фінансової підтримки установ, що надають медичну допомогу на вторинному рівні на 2022 рік». 

Про затвердження «Програми інформатизації Лосинівської територіальної громади на 2022-2023 роки». 

 Про затвердження «Програми громадських оплачуваних робіт для матеріальної підтримки безробітних Лосинівської територіальної громади на 2022 рік». 

 Про затвердження «Комплексної програми захисту прав дітей Лосинівської територіальної громади «Дитинство» на 2022-2023 роки». 

 Про затвердження «Програми соціального захисту населення Лосинівської територіальної громади на 2022 рік». 

 Про затвердження «Програми фінансування призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування 

 Про затвердження «Програми по відшкодуванню витрат за надані комунальні послуги пільговим категоріям громадян Лосинівської територіальної громади на 2022 рік». 

 Про затвердження «Програми відшкодування витрат на пільгові автоперевезення окремих категорій громадян, що проживають в Лосинівській територіальній громаді на 2022 рік». 

 Про затвердження «Програми відшкодування витрат на перевезення окремих пільгових категорій громадян Лосинівської територіальної громади залізничним транспортом приміського сполучення на 2022 рік». 

 Про затвердження «Програми організації суспільно-корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно-корисних робіт на території Лосинівської територіальної громади на 2022 рік». 

 Про затвердження «Програми реалізації громадського бюджету (бюджету участі) на 2022-2024 роки. 

 Про затвердження «Програми забезпечення інсуліном та іншими препаратами хворих на цукровий та нецукровий діабет в Лосинівській територіальній громаді на 2022 рік». 

 Про затвердження «Програми підтримки комунальної установи Ніжинської районної ради «Трудовий архів Ніжинського району» на 2022 рік» 

Про затвердження «Програми підтримки та розвитку культури та туризму Лосинівської територіальної громади на 2022 рік»