33. ВІДБУЛАСЯ ПЕРША СЕРПНЕВА КОНФЕРЕНЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

29 серпня 2018 року в приміщенні Лосинівського будинку культури відбулась Перша серпнева конференція педагогічних працівників закладів освіти Лосинівської селищної ради, де було обговорено основну тему “Аналіз діяльності закладів освіти і перспективи розвитку в умовах реалізації Концепції “Нова Українська Школа”

Педагоги Лосинівської об’єднаної територіальної громади підвели підсумки розвитку освіти в 2017/2018 навчальному році та визначилися з основними завданнями на 2018/2019 навчальний рік.

У роботі конференції взяли участь селищний голова Володимир Андрієць, помічник Народного депутата України О.М. Кодоли Тамара Стратілат, голова РК профспілки Інга Чеботаєва, начальник відділу освіти, молоді та спорту Лосинівської селищної ради Віктор Кільовий, директори та вчителі закладів загальної середньої освіти, директори та вихователі закладів дошкільної освіти, працівники Центру дитячої творчості та юнацтва Ніжинської районної адміністрації.

З вітальним словом до педагогів та підведенням підсумків 2017-2018 навчального року звернувся начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Віктор Кільовий,який зосередив увагу педагогів на нових аспектах Державного стандарту початкової освіти, якщо вони працюватимуть у початковій школі, на концепції Нової української школи та новому Законі «Про освіту».

До учасників серпневої педагогічної конференції звернувся селищний голова Володимир Андрієць, який привітав всіх присутніх з початком навчального року та Успінням Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії. Голова зазначив, що вчитель - це не професія, це покликання, яке надихає, дає сили та ідеї. Це особливе відчуття значимості, яке присутнє у кожного, хто пов’язаний із дітьми. Ви, педагоги, формуєте майбутнє, від вас залежить патріотичність нашого покоління. І напередодні навчального  року я закликаю вас стати творця ми нашого майбутнього, стати співавторами нашої освітянської реформи і тоді вона буде такою, якою повинна бути.

Із доповідями про стан та перспективи розвитку впровадження Нової Української Школи  в кожному закладі освіти громади, виступили: Катерина Постол(директор Лосинівської ЗОШ І ступеня), Любов Лаврінець(заступник директора з навчально-виховної роботи Сальненського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ступенів), Тетяна Рубан(учителька початкових класів Шатурського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІ ступенів), Ніна Авраменко(учителька історії Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів), Наталія Петрик(вихователька ДНЗ «Сонечко»). Кожен виступ був доповнений цікавими матеріалами, що проектувались на екран.

Вітальні слова лунали і від помічника Народного депутата України  Тамари Стратілат, яка подякувала педагогам за плідну працю та  за достойну підготовку до нового навчального року та передала вітальні слова від Олександра Кодоли.

Голова РК профспілки  Інга Чеботаєва підвела підсумки виконання колективного договору між освітянами Лосинівської селищної ради та первинною профспілковою організацією Лосинівської територіальної громади Профспілки працівників освіти і науки України на 2018-2022 побажала всім здоров’я та творчості у новому навчальному році.

Урочистим елементом конференції стала приємна місія -  нагородження кращих із кращих за підсумками 2017-2018 навчального року.

Спільною грамотою відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту та комітету Ніжинської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України були нагороджені працівники :

1. Євгеній Яременко (вчитель фізичної культури Сальненського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ступенів)
  2. Валентина Багнюк (учителька Шатурського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІ ступенів)

Грамотою селищного голови нагороджені:

1. Ольга Руденко (учителька інформатики Лосинівської ЗОШ І-

ІІІ ступенів)

1. Ірина Божа (вихователь ГПД Лосинівської ЗОШ І ступеня)
  1. Яна Терещенко (учителька початкових класів Шатурського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІ ступенів)
  2. Лідія Петрик  (вихователька Лосинівського ДНЗ «Сонечко»)

Грамотою відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Лосинівської селищної ради відзначені:

1. Олена Сукач (кухар шкільної їдальні Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів)
  2. Григорій Петрик (водій шкільного автобуса Сальненського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ступенів)

Почесними грамотами Народного депутата України Олександра Кодоли відмічені:

1. Валентина Гапоненко (директор Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів)
  2. Надія Калініченко (директор Сальненського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ступенів)
  3. Катерина Постол (директор Лосинівської ЗОШ І ступеня)
  4. Микола Свириденко (директор Шатурського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІ ступенів)
  5. Людмила Примак М (учителька початкових класів Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів)
  6. Алла Росієць (учителька початкових класів Сальненського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ступенів)

Завершилась зустріч освітян Лосинівської об’єднаної територіальної громади концертною програмою, яку підготували учні Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів під керівництвом Олени Карпенко та Людмили Постол спільно з хореографічним колективом «Мрія» (керівник Наталія Ващенко). Музичним оформленням займався учитель музики Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Валерій Дерев’янко.

Зі святом, Вас, шановні колеги!

НЕХАЙ НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК ПРИНЕСЕ СВІЖІ ІДЕЇ, МОЖЛИВОСТІ ТА ПЕРЕМОГИ!

ДЛЯ НАС ОСВІТЯН ВАЖЛИВА ПІДТРИМКА ВСЬОГО СУСПІЛЬСТВА.

ТОЖ ТВОРІМО

НОВУ УКРАЇНСЬКУ ШКОЛУ РАЗОМ!