35. ДЕНЬ ТУРИЗМУ

27 вересня всі любителі подорожей відзначають Всесвітній день туризму. На честь цього свята на базі Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст. були проведені змагання з техніки пішохідного туризму. Дані змагання популяризують здоровий спосіб життя серед учнівської молоді.

У змаганнях взяли участь 7 команд з Ніжинського району, а саме учасники: Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст., Перемозького НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст., Крутівської ЗОШ І-ІІІ ст., Великокошелівської ЗОШ І-ІІІ ст., Вертіївської ЗОШ І-ІІІ ст., Талалаївської ЗОШ І-ІІІ ст. та Великодорізького НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІ ст. До участі в змаганнях допускались учні 5-11 класів. Безпосереднє проведення та суддівство покладалося на головну суддівську колегію до якої увійшли: Головний суддя – Інга Чеботаєва (методист районного відділу освіти Ніжинської РДА), суддя з техніки пішохідного туризму – Григорій Яременко(вчитель Лосинівської ЗОШ І-ІІІст.), суддя з закритого конкурсу – Володимир Назаренко(вчитель Перемозького НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІст.), суддя з топографії – Ольга Опанасенко(вчитель Лосинівської ЗОШ І-ІІІст.)

Були представлені наступні види змагань:

• Техніка пішохідного туризму (Лосинівська ЗОШ І-ІІІ ст. зайняла І місце, Талалаївська ЗОШ І-ІІІ ст. – ІІ міце, Перемозький НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст. – ІІІ місце);
  • Топографічний конкурс (Талалаївська ЗОШ – І місце, Великокошелівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ІІ місце, Лосинівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ІІІ місце);
  • Визначення азимуту (Великокошелівська ЗОШ І-ІІІ ст. – І місце, Лосинівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ІІ місце, Вертіївська ЗОШ І-ІІІ ст. – ІІІ місце);
  • Закритий конкурс (укладка туристичного рюкзака) (Вертіївська ЗОШ І-ІІІ ст. – І місце, Лосинівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ІІ місце, Великодорізький НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІ ст. – 3 місце).
  • Отже, у запеклій боротьбі за першість у загальному заліку учнівські команди вибороли такі місця: І місце – Лосинівська ЗОШ І-ІІІ ст., ІІ місце – Талалаївська ЗОШ І-ІІІ ст., ІІІ місце – Вертіївська ЗОШ І-ІІІ ст.. Призові місця були відзначені грамотами.

Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Лосинівської селищної ради вітаєпереможців та учасників змагань і бажає всім командам майбутніх перемог у спортивно-масових заходах.

Фахівець відділу О. Талалаївська