ДЕНЬ МИРУ

Міжнародний День Миру був заснований в 1981 році резолюцією 36/67 Генеральної Асамблеї ООН про визнання її днем, присвяченим зміцненню ідеалів миру як всередині країн, так і між усіма націями та народами. 2002-му році Президент України підписав Указ №100/2002 від 05.02.2002, яким проголосив 21 вересня Національним Днем Миру.

З нагоди цього дня по загальноосвітніх та дошкільних закладах громади були проведені заходи.

Дошкільнята Лосинівского ДНЗ «Сонечко» святкували Міжнародний день миру заходом в якому взяли участь  діти з усіх вікових груп : говорили про мир, декламували вірші, співали і власноруч виготовляли з паперу білих голубів миру.

Завершилось свято флеш-мобом під гаслом «Ми за МИР!».  На подвір’ї садочка діти старших груп вишикувалися у формі слова «МИР», рученята підняли догори в яких тримали білосніжних пташок. Символічні голуби миру, що «злетіли» з маленьких долонь, понесли дитячі мрії про чисте небо, ясне сонце, про бажання гратись, радіти, мати добрих друзів.

Сальненський НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ та ЛосинівськаЗОШ І-ІІІ ступенів відзначили свято урочистими квестами, бесідами та уроками.