Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє. Адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та мали усі умови для всебічного розвитку. І наш святий обов’язок дорослих – зробити своїх дітей щасливими не тільки сьогодні, влаштувавши їм якесь свято, а завтра і завжди. Адже наші діти – то майбутнє нашої країни, яке має бути щасливим. І кожна усмішка, кожне сказане ласкаве слово – це великий внесок у щасливе дитинство маленьких українців.

Неймовірне свято для дітей відбулося на території Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст. першого літнього дня. Завдяки зусиллям відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту,  відділу культури і туризму Лосинівської селищної ради, а також людям, які проявили своє бажання допомогти: Лосинівський б/к (Валентини Гавриляко та Світлани Ващенко ), музичне оформлення (Дерев’янко В.В.) було створено свято.

Зі святкової сцени біля Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст. привітав дітей із світлим та прекрасним святом – Міжнародним Днем захисту дітей – начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Віктор Кільовий . Побажав діткам міцного здоров’я, добра, радості, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків та сяючих посмішок! Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій!

Після привітання відбувся святковий концерт. Виступили вихованців музичного гуртка (керівник Валерій Дерев’янко.) Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Діти брали участь в конкурсах, танцях, розважальних іграх, флешмобі.  Територія шкільного майданчику уквітчалась дитячими посмішками. Були вручені подарунки. Весь час на майданчику тривала атмосфера свята та радості і, дивлячись на задоволених дітей, ми віримо, що їх чекає щасливе майбутнє.

Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І сьогодні – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

                                                                                              Спеціаліст відділу Віта Макобрей