6 грудня відзначається День Збройних Сил України – це всенародне свято захисників рідної землі, які стоять на варті державного суверенітету, недоторканості і цілісності України.  З нагоди цього свята в Лосинівській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулися змагання із загальної фізичної підготовки в яких брали участь учні 9 – 11 класів. Вони змагалися з підтягування на перекладині, човникового бігу, вправлялися в спорядженні магазину, стрибків з місця, перетягування канату. В загальному заліку 11 клас виборов І місце, 9 клас – ІІ та 10 клас відповідно ІІІ. За призові місця старшокласники були нагороджені грамотами селищного голови Андрійця Володимира Миколайовича. Всіх учасників привітали гості свята начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Лосинівської селищної ради Кільовий Віктор Миколайович, депутат селищної ради Дяченко Сергій Юрійович та учасник АТО Постол Сергій Іванович та. Учні гідно проявили себе в усіх видах змагань та отримали масу позитивних емоцій. Так тримати!

Відділ освіти,сім’ї, молоді та спорту