Ніжинський район, Чернігівська область

ДЕНЬ ЗНАНЬ В САЛЬНЕНСЬКОМУ НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ступенів

01.09.2017 рік Сальненський НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ступенів зустрів 8 першокласників. Останній рік навчання будуть навчатися 8 випускників. Класний керівник -  Петрик Світлана Олексіївна. Перше вітальне слово надалося директору НВК – Калініченко Надії Миколаївні, яка підсумувала роботу навчального закладу за попередній 2016-2017 навчальний рік, нагородила найкращих учнів подяками від директора. Після привітання спеціаліста відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Лосинівської селищної ради – Сукач Таміли Миколаївни, до слова запрошені представник УкрАгророзвитку Снісаренко Євгенія Михайлівна, яка подарувала першокласникам подарунки і привітала зі Святом Знань! Голова ради ветеранів – Карапута Григорій Михайлович побажав всім успіхів у 2017-2018 н.р.