Головного управління ДПС у Чернігівській області

05 Листопада, 2021 р., 13:48
На сьогодні залишається актуальною проблема вживання алкогольних, тютюнових виробів неповнолітніми. Нажаль, деякі продавці зазначеної групи товарів безвідповідально ставляться до заборони продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім.
20 Жовтня, 2021 р., 10:34
Суб’єктам господарювання Чернігівській області телефонують шахраї та представляються податківцями   Невідомими особами здійснюються телефонні дзвінки окремим суб’єктам господарювання Талалаївського району з мобільних номерів 0666605719 та 0957650556. Особи, які телефонують, представляються начальником Талалаївської ДПІ та вимагають надати грошові кошти для вирішення питання з податковою перевіркою. Головне управління ДПС у Чернігівській області попереджає, що це шахрайство та закликає платників податків не піддаватися на провокації.  У разі надходження дзвінків з будь-якими незаконними пропозиціями або вимогами просимо одразу повідомляти працівників підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції за номерами телефонів: (0462) 652-315, 652-392, 668-522.
18 Жовтня, 2021 р., 12:28
Щодо сплати платежів за землекористування
11 Жовтня, 2021 р., 12:31
На Чернігівщині телефонні шахраї продовжують вигадувати схеми для обману підприємців.
26 Липня, 2021 р., 11:27
Звертаємо Вашу увагу на те, що нараховані і сплачені суми податків, зборів та інших платежів до бюджетів, єдиного внеску обліковуються в інтегрованих картках платників (ІКП), які відкриваються органами ДПС за кожним платником та кожним видом платежу, які повинні сплачуватися такими платниками. Облік нарахованих і сплачених сум ведеться автоматично.
21 Липня, 2021 р., 08:33
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області звертають увагу, що громадянам - платникам податку на майно необхідно сплатити податкові зобов’язання з земельного податку, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та транспортного податку - протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.
21 Липня, 2021 р., 08:29
Законом України від 16 січня 2020 року N 466-IX "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві"
30 Червня, 2021 р., 16:33
Державна податкова служба України повідомляє, що для зручності користувачів в Електронному кабінеті реалізовано нові можливості.