Застерігаємо від шахраїв, які  видають себе  за працівників податкової служби!

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує громадян, платників податків, що до суб’єктів господарювання м. Ніжина почали надходити телефонні дзвінки від невідомих осіб, які представляються працівниками Ніжинської ДПІ. Телефонують із мобільного телефону 0953404479 та просять передзвонити за номером 0955973516, начебто начальнику Ніжинської ДПІ. При цьому невідомі особи просять надати грошові кошти. Вкотре повідомляємо, що такі дії вчиняють шахраї. Застерігаємо платників податків бути пильними та не піддаватися на провокації.  Попереджаємо, що у разі надходження таких дзвінків з будь-якими незаконними пропозиціями або вимогами, одразу повідомляйте працівників підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції за номером телефону: (0462) 652-315, 652-392, 668-522.

ДПС в області: за продаж алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім особам продавцям анульовано ліцензії

На сьогодні залишається актуальною проблема вживання алкогольних, тютюнових виробів неповнолітніми. Нажаль, деякі продавці зазначеної групи товарів безвідповідально ставляться до заборони продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім.

Суб’єктам господарювання Чернігівській області телефонують шахраї та представляються податківцями   Невідомими особами здійснюються телефонні дзвінки окремим суб’єктам господарювання Талалаївського району з мобільних номерів 0666605719 та 0957650556. Особи, які телефонують, представляються начальником Талалаївської ДПІ та вимагають надати грошові кошти для вирішення питання з податковою перевіркою. Головне управління ДПС у Чернігівській області попереджає, що це шахрайство та закликає платників податків не піддаватися на провокації.  У разі надходження дзвінків з будь-якими незаконними пропозиціями або вимогами просимо одразу повідомляти працівників підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції за номерами телефонів: (0462) 652-315, 652-392, 668-522.

ЯК ПОВЕРНУТИ ПОМИЛКОВО ПЕРЕРАХОВАНІ РОЗ'ЯСНЮЄ ПОДАТКОВА

Звертаємо Вашу увагу на те, що нараховані і сплачені суми податків, зборів та інших платежів до бюджетів, єдиного внеску обліковуються в інтегрованих картках платників (ІКП), які відкриваються органами ДПС за кожним платником та кожним видом платежу, які повинні сплачуватися такими платниками. Облік нарахованих і сплачених сум ведеться автоматично.

ПРО СПЛАТУ МАЙНОВИХ ПОДАТКІВ

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області звертають увагу, що громадянам - платникам податку на майно необхідно сплатити податкові зобов’язання з земельного податку, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та транспортного податку - протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

ЩОДО СПЛАТИ ЗЕМЕЛЬНОГО ПОДАТКУ ПЛАТНИКОМ ЄДИНОГО ПОДАТКУ

Законом України від 16 січня 2020 року N 466-IX "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві"