Інформація про заклади освіти

Заклади дошкільної освіти

Лосинівський селищний комунальний заклад дошкільної освіти

"Сонечко" загального типу

Садочок (новобудова) розпочав свою діяльність в  1979 році.  З тих пір  працює у п’ятиденному робочому режимі з 8.00 до 18.30. На даний час функціонує 5 груп, їх відвідує 95 дітей. Керівництво дитячого садка здійснює завідувач Ткач Ніна Іванівна. Молодий, творчий, завзятий колектив налічує 9  вихователів. Більшість – фахівці - дошкільники. Кожні п’ять років вони підвищують свою педагогічну майстерність. Про здоровʹя дітей піклується медична сестра Андрієць Світлана Миколаївна. Музичний керівник дитячого садка  Семенок Ольга Іванівна  готує майбутніх вокальних та танцювальних зірок.

Заклади загальної середньої освіти

Лосинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Лосинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів знаходиться у центрі селища. У 2017 р. Директором призначено Гапоненко В.О.

Науково-методична проблема, над якою  працює Лосинівська ЗОШ І-ІІІ ст.

«Організація навчально-виховного процесу на основі визначення та розвитку нахилів, здібностей, обдарувань школярів з метою їх життєвого самовизначення і успішної самореалізації в суспільстві»

В школі працює 33 вчителі. Мають звання:

«учитель-методист» - 2

«старший учитель» - 3

Мають вищу кваліфікаційну категорію – 7

Мають першу  кваліфікаційну категорію -11

Мають  другу кваліфікаційну категорію -5

бакалавр -1

спеціаліст -4

Для перегляду більш детальної інформації перейдіть на веб-сайт http://losynivska-zosh.cn.sch.in.ua/

Лосинівська загальноосвітня школа І ст.

На околиці селища Лосинівка  розміщена маленька , але привітна і  затишна початкова школа. Вона не нова,  але  має  все необхідне для навчання та виховання учнів. Просторі та світлі класні кімнати з великими вікнами та зручними партами, спортзал. Учні почуваються в ній, ніби вдома, адже школа має всі зручності--- теплу та холодну воду, сучасний туалет. Діти забезпечені гарячим харчуванням.    У 2016-2017 навчальному році у школі навчалось 57 учнів в чотирьох класах. З них в 1-20, в 2-14, в 3-9 в 4-14 учнів. У закладі працюють 6 педагогів. Четверо з них класні керівники, один вихователь та директор школи. Працює по сумісництву і музичний керівник. П’ятеро вчителів та вчитель музики мають вищу кваліфікаційну категорію. Один з них  має звання’’ Старший вчитель’’, а директор школи нагороджений знаком” Відмінник освіти.’’ В нашій школі діти мають можливість відвідувати групу продовженого дня, додаткові заняття та гуртки за інтересами.

Директор школи  Постол Катерина Михайлівна

Для перегляду більш детальної інформації перейдіть на веб-сайт http://losynivka-zosh1.edukit.cn.ua/

Сальненський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад» І-ІІІ ступенів

З 1 вересня 2000 року школу очолює Калініченко Н.М. Школа налічує 10 кабінетів, 3 кімнати початкових класів, клас продовженого дня, є їдальня, спортивний зал, водопровід, каналізація, газове опалення.  З 2011 року школа реорганізується в  навчально-виховний комплекс  «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст., на першому поверсі відкривається дитячий садок «Зернятко»

Педагогічний колектив налічує 15 учителів та 2 вихователі садочка, зокрема:

спеціалістів – 6
спеціалістів другої категорії - 2
спеціалістів першої категорії -  3

спеціалістів вищої категорії -   6

• З них мають педагогічне звання:

«Старший учитель» - 2

Лук’яненко Н.О. – психолог, працює за сумісництвом.
На початок  2017 – 2018 навчального року  навчально-виховний комплекс налічує 57 учнів.

Сайт НВК : http://salneschool.at.ua/

Шатурський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» І-ІІ ступенів

З 1987 року і по  даний час навчальний заклад очолює Свириденко Микола Іванович.

В  2001 році відкрито навчально-виховний  комплекс «Школа-дитячий садок», в якому виховується 15 діток. В цьому ж році до школи підведено природній газ.

У 2007 році Шатурській школі виповнилось 100 років. В цей період Шатура перебувала під меценатством народного депутата України І.І. Куровського. Змінився зовнішнішній вигляд школи: сучасний європейський дизайн, пластикові вікна, дерев’яні двері, металеві ковані поручні на сходах.  Стеля й  підлога  нові, денне освітлення, меблі в кожний клас та навіть нові гардини на вікнах, за сучасними вимогами облаштований комп’ютерний клас. Все облаштовано для повноцінного, гармонійного, приємного навчання учнів.

Свої знання учням передають 10 учителів, зокрема:
спеціалістів першої категорії -  3
спеціалістів вищої категорії -   5
- з них мають педагогічне звання:
                              «Старший учитель» - 1.

Шаш В.Т. – учитель музики ; працює за сумісництвом

На початок 2017 – 2018 навчального року  - 31 учнів.