Міграційна служба повідомляє

19 Червня, 2020 р., 11:26
28 Травня, 2020 р., 15:27
З 28.05.2020  підрозділами  ДМС, ДП «Документ» та ЦНАП ( в Чернігівській області це Чернігівський та Прилуцький) запроваджується реалізація експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для реалізації прав дитини шляхом забезпечення можливостей фізичним особам віком від 14 до 18 років під час оформлення паспорта громадянина України вперше за їх бажанням одночасно зареєструватися у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків платником податку без заповнення та подання облікової картки фізичної особи-платника податків чи будь-яких інших документів.
25 Травня, 2020 р., 12:05
З 25.05.2020 року УДМС України в Чернігівській області та підпорядковані територіальні підрозділи працюватимуть у звичайному режимі, за звичайним графіком https://dmsu.gov.ua/chernihiv.
16 Квітня, 2020 р., 15:38
У зв'язку з святкуванням Великодня Ніжинський МВ УДМС України в Чернігівській області буде працювати за наступним графіком: вихідні дні з 19 по 21 квітня. 18 квітня робочий день у територіальному підрозділі скорочений на 1 годину. Наразі,  нагадуємо, що на період дії карантинних заходів міграційна служба Чернігівщини  надає адміністративні послуги у ВИКЛЮЧНИХ ВИПАДКАХ та за окремим графіком. Детальніше за лінком  https://dmsu.gov.ua/news/region/7026.html
27 Березня, 2020 р., 09:23
У зв’язку з введенням карантину з 20.03.2020 встановлено такий режим обслуговування суб’єктів звернення територіальними підрозділами Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області: Ніжинський МВ УДМС в Чернігівській області Дні прийому: вівторок - субота Години прийому: 10.00-13.00
20 Березня, 2020 р., 11:41
З метою недопущення поширення корона вірусної інфекції COVID-19 та відповідно до затверджених Урядом заходів, підрозділи ДМС переведено на максимальне використання засобів дистанційного запису до електронної черги – за допомогою попереднього запису на офіційному веб-сайті ДМС.
28 Лютого, 2020 р., 14:34
Якщо коротко, то КЕП - це один із видів електронного підпису, за допомогою якого можна ідентифікувати підписувача. Віднедавна, всі власники ID-карток вже мають можливість отримати послугу з внесення КЕП на чіп в паспорті громадянина України у формі ID-картки. Для цього потрібно звернутися до будь-якого підрозділу міграційної служби та БЕЗКОШТОВНО отримати дану послугу. Звертаємо увагу, що для запису КЕП вам знадобиться PIN 2 (формується вами особисто при оформленні ID-картки).
29 Січня, 2020 р., 16:36
З 1 березня 2020 року перетин кордону з Російською Федерацією здійснюватиметься через закордонний паспорт. Ця процедура діятиме тільки для громадян України, що виїжджають з України на територію РФ. Про це повідомив на своїй офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук https://bit.ly/2tC7odN
29 Січня, 2020 р., 09:48
Плануючи весняні канікули, радимо завчасно потурбуватися про наявність у вас паспорту для виїзду за кордон, а особливо наявність їх у ваших дітей, оскільки це є однією із умов для перетину кордону.