Ніжинський район, Чернігівська область

СІЛЬГОСПВИРОБНИКИ ДОВОДИМО ДО ВІДОМА!

За сприяння Європейського Союзу та за підтримки Інституту економічних досліджень та політичних консультацій, в рамках реалізації проекту"Громадськість за проєвропейські зміни в Україні", Громадська організація"Всеукраїнська демократична дія" планує проведення 2-денних тренінгів в Миколаївській, Херсонській та Запорізьких областях: (в Миколаєві - 12-13 вересня, Херсоні- 9-10 жовтня, Запоріжжі- 9-10 листада 2017 року) за участю фермерів та виробників сільськогосподарської продукції.

Організатори проекту покривають витрати учасникам на проїзд, проживання та харчування під час проведення заходів, а також забезпечують відповідними інформаційними та довідковими  матеріалами.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради.