Ніжинський район, Чернігівська область

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ

З 1 вересня 2017 року на посаду заступника директора з виховної роботи у Лосинівській  ЗОШ І-ІІІ ступенів було призначено Карпенко Олену  Михайлівну. За короткий час Олена Михайлівна разом з педагогом-організатором закладу Постол Людмилою Миколаївною показали хороші результати роботи. Під їх керівництвом учні школи протягом першого  семестру 2017/2018 н.р. взяли участь у різноманітних конкурсах і виставках, зокрема:

- обласному конкурсі «Хлібом славиться Чернігівська земля»;

-  Всеукраїнському  дитячому конкурсі пейзажу «Мій рідний край»;

- обласному етапі Всеукраїнської виставки – конкурсу «Український сувенір»;

- Всеукраїнському  конкурсі есе «Я-європеєць»;

- обласній фотовиставці «Я - такий як ти!»;

- обласному комп’ютерному конкурсі з питань безпеки життєдіяльності «Збережи себе»;

- Всеукраїнському конкурсі мультимедійних проектів «Врятувати від забуття»;

- обласній  новорічно-різдвяній виставці «Новорічна композиція»;

- обласному конкурсі малюнків «Охорона праці очима дітей».

Так, за підсумками обласного етапу всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» нагороджено дипломами Управління освіти і науки облдержадміністрації у  І віковій категорії (діти 6-11 років) учнів Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Петрика Владислава  за роботу «Булава - символ гетьманської влади», Барана Єгора, за роботу «Млин», ученицю  Лосинівської ЗОШ І ступенів Савенко Меланію, за роботу «Ранкова феєрія» керівник Євенко Наталія Володимирівна, керівник гуртка «Витинанка» Лосинівської ЗОШ І ступеня, якій оголошено подяку Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації за багаторічну працю у підготовці переможців обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір».

Нагороджено дипломами Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації переможців обласної новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція» учениць Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Петрик Анну  у номінації «Новорічний букет» та  Тер-Мкртчян Ані Рубіківну, вихованку гуртка «Декоративно - прикладного мистецтва» Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів у номінації «Сюжетна композиція», керівник Опанасенко Ольга Миколаївна.

Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Лосинівської селищної ради вітає переможців, висловлює вдячність всім вчителям, керівникам  гуртків та дякує батькам, які підтримували і допомагали своїм дітям.