ПРИВІТАННЯ ЛОСИНІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

Дата: 23.08.2017 07:40

Дорогі односельці та мешканці громади!

Прийміть сердечні вітання  з Днем  Державного прапора України!

Наш прапор став  не просто  одним з найважливіших державних символів України, але й символ нового демократичного етапу, її розвитку, символом прагнення до свободи і процвітання.

День українського прапора – свято справжніх патріотів, усіх, хто усвідомлює свою відповідальність за власну країну, пишається її історією, чесно трудиться на благо України.

У цей святковий день бажаю вам здоров’я, щастя, успіхів у всіх ваших справах, миру та благополуччя вам та вашим родинам. Нехай мрія про краще життя окриляє вас на нові добрі справи в ім’я нашої України та її майбутніх поколінь.

Слава Україні!

Селищний голова В.М.Андрієць