ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

  • 635

Ось і настала найулюбленіша пора року кожного школяра - довгоочікуване літечко. Час, коли нарешті можна відпочити від навчання, на певний час забути про уроки й насолоджуватися безтурботними, сонячними митями дитинства. 

1-го червня у всьому світі відзначається День захисту дітей. Не оминуло увагою це чудове та зворушливе свято і Лосинівську ОТГ. 
Так, на базі пришкільного майданчика Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст. відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Лосинівської селищної ради разом з відділом культури і туризму провів дитячу конкурсно-розважальну програму. Всі діти були надзвичайно активні, радісні та грайливі. 
Отже, з впевненістю можемо сказати, що свято було успішним.
Проте на цьому робота з дітьми не завершилася.
7 червня учні шкіл були запрошені до дитячої бібліотеки. У її стінах відбулася весела вікторина "Граємося, читаємо, відпочиваємо", яку підготувала бібліотекар  Зоя Чумак.
А вже наступного дня, 8 червня, дітей розважали працівники культури. І знову були ігри, пісні, конкурси, солодкі подарунки... Та найбільше з усього дійства на території Будинку культури дітям запам'яталася святкова дискотека.
Хоча зізнаємося, що позитивні емоції отримали не лише учні, а й усі дорослі.

За матеріалами відділу культури і туризму Лосинівської ОТГ