Шановні мешканці Лосинівської ОТГ! Вітаю Вас із державним святом – Днем Конституції України!

Це свято Головного Закону країни, в якому окреслені ключові права та свободи українських громадян, територіальний устрій нашої держави, засади місцевого самоврядування та принципи демократичного розвитку України.

Прийняття Конституції — це одна зі сходинок становлення України незалежною та демократичною державою. Адже вона визнає найціннішим – життя людини, її здоров’я, честь і гідність, надає кожному громадянину можливості для самоорганізації, свободу слова та віросповідання. І обов’язок кожного українця поважати Конституцію та дотримуватись її законів.

Однак, як показує історія, демократичний розвиток України завжди зустрічав перепони, і сьогодні ми знову повинні боротися  за дотримання та втілення в життя конституційних принципів, які гарантуватимуть нам мирне та вільне життя в нашій державі.

І ми віримо в те, що з кожним новим роком наша країна ставатиме кращою, що Україна стане дійсно конституційно розвиненою, правовою європейською державою.

Бажаю Вам, шановні друзі, поваги до своєї держави та її символів, непохитної віри в спільну перемогу України, добра, міцного здоров'я, всіх земних гараздів!

Лосинівський селищний голова Володимир Андрієць