ПРЕДСТАВНИКИ ГРОМАД ЧЕРНІГІВЩИНИ ДІЗНАЛИСЬ ПРО РОЗВИТОК КООПЕРАТИВНОГО  РУХУ

  • 713

З 17 по 19 липня представники ОТГ Чернігівської області вивчали розвиток кооперативного руху на Тернопільщині. Навчальний візит був організований Чернігівським Центром розвитку місцевого самоврядування, створеним за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону.

   Очолювала делегацію Людмила Чабак, радник з децентралізації Чернігівського ЦРМС. Від Лосинівської ОТГ участь у навчальному візиті взяла керуюча справами – Олена Боровик.

Учасники візиту побачили, що можна робити, аби не лише вижити, а й досягти конкретних результатів. Дізналися, що таке кооперація знизу, і в чому потрібно переконувати наших людей об’єднуватися в кооперативи та розвивати цей рух на Чернігівщині «Мета навчальних візиту полягала в тому, щоб учасники могли побачити успішні практики, задати запитання, обмінятися контактами і створити щось подібне в своїх громадах.

Також учасникам візиту пояснили яким чином кооперативне об'єднання допомагає навчати кооператорів освоювати технологію вирощування певних рослин, і де шукати кошти, і які є рівні допомоги і сприяння з боку агрофірми для розвитку кооперативів.

Представники Чернігівської області дізналися про успіхи громад Тернопільщини в інших сферах, познайомилися із роботою органів місцевого самоврядування та обмінялися досвідом.

 Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради