ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ГОЛОВНОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІ У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Дата: 11.10.2018 16:44

11.10.2018р. в приміщенні  Лосинівської селищної ради відбулася зустріч, з представниками Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області.

Фото без описуНа зустрічі були присутні  начальник управління Олег Трейтяк, начальник відділу з питань нотаріату Оксана Железняк та заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації  В'ячеслав Хардіков, представниками громадськості, працівники селищної ради, керівники установ.  Метою  зустрічі було донесення інформації всім присутнім про зміст законопроекту №9140 «Про внесення  змін до деяких  законодавчих актів України  щодо створення  передумов для захисту  економічних  та спадкових прав громадян в сільській місцевості». Обговорювали актуальні потреби у забезпеченні населення якісними нотаріальними послугами та повідомили, що за умови запровадження передбачених у законопроекті механізмів, стан обслуговування та доступність сільських мешканців  до нотаріальних послуг значно покращиться. Було  зазначено, що законопроект №9140 є важливою ініціативою Міністерства юстиції України щодо створення та забезпечення діяльності інституту «Уповноважених осіб Мін’юсту», які надаватимуть доступні послуги у сфері нотаріату, зокрема, по оформленню спадкових прав мешканцям сіл, селищ, де немає державного нотаріуса. Особливу підтримку присутніх отримав запропонований у законопроекті формат  роботи «Уповноважених осіб Мін’юсту», а саме: можливість надання послуг як у населених пунктах громадян так і в режимі виїзду.