ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

Дата: 16.10.2018 12:38

13 жовтня 2018 року в Лосинівському будинку культури відбулися урочисті заходи до Дня захисника України, що співпадає  зі святом  Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва.

Фото без описуЗахід розпочався хвилиною мовчання, де всі присутні вшанували пам’ять героїв, загиблих на полі бою, тих, кого не дочекалися додому рідні, хто поклав своє життя заради захисту України. Зі словами вдячності та привітаннями до присутніх звернувся селищний голова Володимир Андрієць, побажавши міцного здоров’я, радості, добра та невичерпної енергії, миру в нашій державі. На запрошених чекав чудовий патріотичний концерт, який підготували: працівники відділу культури та туризму Лосинівської селищної ради: Яна Река, Наталія Опанасенко; працівники будинку культури: вокальний квінтет «Душі криниця» під керівництвом Василя Боровика, Валентина Гавриляко, Світлана Ващенко; Лосинівський народний  аматорський вокальний жіночий колектив  «Горлиця» - художній керівник Валентина Гавриляко; хореографічний колектив «Мрія» Ніжинського району дитячої школи мистецтва під керівництвом  Наталії  Ващенко; учні Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Валерія Корж, Діана Ващенко, Валерія Божа та Аліна Калініченко під керівництвом  Валерія Дерев’янка та запрошений гість – Валентина Панас. Глядачі отримали незабутні враження від концерту та дякували артистам бурхливими оплесками.