ПОВІР У СЕБЕ

Дата: 04.12.2018 11:46
Кількість переглядів: 82

Відзначення Міжнародного дня інвалідів – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обовязок перед людьми з особливими освітніми потребами. 3 грудня увесь світ відзначає це свято, отож і в Лосинівській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулися спортивні змагання присвячені цій даті.

Основною метою заходу була популяризація здорового способу  життя, підвищення спортивної майстерності та пропаганда фізичної культури і спорту, як одного з найважливіших засобів реабілітації людей з інвалідністю. Віталій Могильний – вчитель фізичної культури Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст. веде цілеспрямовану роботу по реабілітації учнів з інвалідністю.

Шашки, дартс, баскетбол (штрафний кидок), боулінг – це ті види спорту, у яких демонстрували свою вправність юні спортсмени – любителі Катерина Заболотня, Бойко Вікторія, Петрик Юрій, Бондаренко Олександр, Олійник Інна, Лаврінець Ярослава, Кучерявий Давид. По закінченню змагань всі учасники за сприяння селищного голови Володимира Андрійця отримали грамоти та солодкі подарунки.

Фахівець фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи

Оксана Талалаївська