ЗАСЯЛА НОВОРІЧНА ЯЛИНКА

Дата: 17.12.2018 15:16
Кількість переглядів: 84

Наближаються новорічні та різдвяні свята. Традиційно напередодні  Нового року вже декілька років поспіль на центральній площі в селищі Лосинівка встановлюють  новорічну красуню – ялинку.

Адже саме ялинка є головним символом Нового року, її барвисті кульки і блискучі гірлянди створюють атмосферу добра і дива. Цьогоріч  ялинку нашому селищу подарув наш односелець Боровик Віталій Йосипович. У встановленні та прикрашенні новорічної  ялинки брали участь  депутати селищної ради, підприємці, працівники КП «Промінь» Лосинівської селищної ради, мешканець смт. Лосинівка Олександр Луцман та небайдужі активісти селища. Техніку для встановлення та прикрашення ялинки надали ПП Євген Кошарний, СТОВ «Рід» Микола Чуприна . До новорічної ялинки з радісними та щасливими обличчями біжить малеча. Біля святкової  красуні встановлені дитячі качелі, щоб діти разом з батьками та друзями мали змогу як найкраще провести зимові канікули. Селищний голова Володимир Андрієць та виконавчий комітет  Лосинівської селищної ради, висловлює щиру подяку всім, хто активно приймав і приймає участь в житті нашого селища.