ШАНОВНІ ДЕПУТАТИ ЛОСИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 17.12.2018 16:17

Запрошуємо Вас взяти участь у  засіданні 25 сесії Лосинівської селищної ради 8 скликання, яка відбудеться 26 грудня 2018 року о 13:00 год. в приміщенні Лосинівської селищної ради.

П О В І С Т К А    Д Е Н Н А

1.Затвердити такий порядок денний пленарного засідання  двадцять п’ятої   сесії Лосинівської селищної ради восьмого скликання:

2.Звіт селищного голови про роботу виконкому Лосинівської селищної ради за 9 місяців 2018 року.

Доповідає: Андрієць В.М. – селищний голова.

3.Про хід виконання Плану соціально-економічного розвитку Лосинівської селищної ради за 9 місяців 2018 року.

Доповідає: Андрієць В.М. – селищний голова.

4.Про виконання селищного бюджету Лосинівської селищної ради за 9 місяців 2018 року.

Доповідає: Чуприна А.О. – спеціаліст відділу фінансів та бухгалтерського обліку.

5.Про затвердження селищного бюджету Лосинівської селищної ради на 2019 рік.

Доповідає: Постол В.В. – начальник відділу фінансів та бухгалтерського обліку.

6.Про передачу іншої субвенції з селищного бюджету районному бюджету.

Доповідає: Постол В.В. -  начальник відділу  фінансів та бухгалтерського обліку.

7. Про внесення змін до рішення 17 сесії 8 скликання від 30.12.2017 року

«Про селищний бюджет на 2018 рік».

8.Про затвердження положення про преміювання селищного голови та працівників апарату селищної ради на 2019 рік.

Доповідає: Сердюк Н.П. – голова постійної комісії з питань планування, фінансів,бюджету та соціально-економічного розвитку.

9.Про умови оплати праці селищного голови.

10. Про звільнення від батьківської оплати  за відвідування дошкільного навчального закладу «Сонечко».

Доповідає: Андрієць В.М. – селищний голова.

11.Про затвердження Плану роботи Лосинівської селищної ради на 2019 р.

12. Про затвердження  Програми  підвищення ефективності роботи

комунального підприємства «Промінь»  Лосинівської селищної ради на 2019 рік.

Доповідає: Шевчун Р.В. – начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, архітектури, містобудування та земельних відносин.

13. Про затвердження Програми по благоустрою населених пунктів

Лосинівської селищної ради  на 2019 рік.

14. Про затвердження Програми соціального захисту населення на 2019 рік.

15. Про затвердження Положення про порядок надання одноразової грошової матеріальної допомоги .

16.Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей Лосинівської ОТГ на 2019 -2020 роки .

Доповідає: Кільовий В.М. – начальник відділу освіти , сім`ї , молоді та спорту.

17.Про затвердження Програми розвитку та удосконалення організації харчування в закладах освіти Лосинівської селищної ради на 2019-2020 роки.

Доповідає: Кільовий В.М. – начальник відділу освіти , сім`ї , молоді та спорту.

18.Про затвердження  Програми розвитку фізичної культури і спорту Лосинівської селищної ради на 2019- 2020 роки.

Доповідає: Кільовий В.М. – начальник відділу освіти , сім`ї , молоді та спорту.

19.Про затвердження Комплексної програми сприяння  розвитку творчої особистості вчителя та учня на 2019 – 2020 роки.

Доповідає: Кільовий В.М. – начальник відділу освіти , сім`ї , молоді та спорту.

20.Про затвердження цільової Програми розвитку самодіяльного мистецтва Лосинівської ОТГ на 2019 рік.

Доповідає: Река Я.О. – в.о. начальника відділу культури і туризму.

21.Про затвердження комплексної Програми профілактики правопорушень на 2019-2020 роки .

Доповідає: Андрієць В.М. – селищний голова.

22.Про затвердження Програми заходів з відзначення державних та професійних свят, ювілейних та святкових дат, здійснення представницьких та інших заходів на 2019-2020 роки .

Доповідає: Андрієць В.М. – селищний голова.

23.Про затвердження  Програми розвитку ланки територіальної підсистеми державної системи цивільного захисту Лосинівської селищної ради на 2019-2020 роки.

Доповідає: Броварець В.М. – заступник селищного голови.

24.Про затвердження Програми покращення матеріально-технічного забезпечення підрозділів територіальної оборони ,надання шефської допомоги військовим частинам , забезпечення проведення заходів з мобілізаційної підготовки, мобілізації, територіальної оборони та призову громадян на строкову військову службу на 2019рік.

Доповідає: Броварець В.М. – заступник селищного голови.

25. З питань регулювання земельних відносин.

Доповідає: Гомон Ю.М. – спеціаліст-землевпорядник.

26. Про надання дозволу на складання проекту відведення земельної   ділянки   гр. Пригоровському М.М.

27. Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

надання у власність гр.Костюченко А.О.

Доповідає: Гомон Ю.М. – спеціаліст-землевпорядник.

28.Про припинення права постійного користування земельної ділянки КП "Промінь"

29. Розгляд заяв.

30. Інші питання.