СТАРШОКЛАСНИКИ НІЖИНЩИНИ ЯРМАРКУВАЛИ

  • 507

Проблема вибору професії завжди була актуальною і тим більше, залишається такою в сучасних умовах. Яку професію обрати – одне з головних завдань у житті кожної людини.

З причини незнання правил вибору професії, ситуації на ринку праці, відсутності практичного досвіду професійної діяльності близько 40% молодих людей обирають професію, яка не відповідає їх інтересам, нахилам та вподобанням. Як свідчить статистика, сьогодні 35%  безробітних  - це молоді люди у віці до 35 років.

У світі налічується безліч професій: деякі існують віками і передаються з покоління в покоління, а деякі виникли зовсім недавно, але вже стали найзатребуванішими на ринку праці. 
Щоб допомогти зорієнтуватися у світі професій фахівцями Ніжинської міськрайонної філії Чернігівського обласного центру зайнятості зініційовано проведення «Ярмарку професій», який став яскравим, багатолюдним, інформаційно насиченим святом. 

Велику подяку висловлюємо відділу освіти Ніжинської РДА, відділам освіти, молоді та спорту Вертіївської та Лосинівської ОТГ,  директорам шкіл, які виявили величезну зацікавленість та організували доставку школярів на Ярмарок.

Ніжинська  міськрайонна філія Чернігівського обласного центру зайнятості