ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

  • 516

День Святого Миколая – день коли приходить у кожну сімю благодать, радість і свято. В цей день кожен чекає на здійснення найзаповітніших мрій, бажань. Для дітлахів це найбажаніше свято, і не дивно, адже саме Святий Миколай – покровитель дітей.

Тож не випадково вже другий рік поспіль Чернігівська обласна державна адміністрація організовує святковий захід з нагоди  Дня Святого Миколая для дітей соціально-незахищених категорій області.

Свято відбулося 19 грудня в Чернігівському обласному палаці дітей та юнацтва. На заході були присутні дітлахи з усієї області ( близько 400 дітей). Відвідали святковий захід діти з Лоснівської ОТГ .

Святкове дійство розпочалося з привітання Олександра Мисника, голови Чернігівської  обласної державної адміністрації. Далі  діти мали можливість поринути у світ казки, відчути себе частиною чарівного дійства разом із казковими героями. Доторкнутися  до світу новорічних пригод, які підготувала для малечі  працівники та учні Чернігівського обласного палаці дітей та юнацтва. Святий Миколай, Дід Морозенко, Снігурочка, Заморозка, Янгол, Чортеня, інші персонажі казок та мультфільмів  своїми піснями, танцями, іграми розважали всіх присутніх. Це був не єдиний подарунок, який чекав на дітей. В кінці свята вся дітвора отримала солодощі. А головне, що маленькі учасники заходу отримали незабутні враження, радісні емоції, заряд позитивної енергії від концертно-розважальної програми.

Щиро дякуємо голові Лосинівської селищної ради Володимиру Андрійцю  за забезпечення організованого підвозу дітей до м. Чернігова на свято до Дня Святого Миколая, а Чернігівській обласній державній адміністрації за чудову організацію, цікаву та насичену програму заходу.

 

 

 

Начальник служби у справах дітей

Віта Макобрей

Інші новини

Всі новини